Jean-Louis Forain efter

Jean-Louis Forain efter
Jean-Louis Forain efter
Jean-Louis Forain efter
Jean-Louis Forain efter
Jean-Louis Forain efter
Jean-Louis Forain efter
Jean-Louis Forain efter
Jean-Louis Forain efter
Jean-Louis Forain efter
Jean-Louis Forain efter

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

JEAN-LOUIS FORAIN (Frankrike, 1852-1931), efter: (4), "Au café" samt "A Bullier", "Promeneurs", ´´Le Bouquet", osignerade (signerade i trycket), etsningar, ca 15,5x11,5 cm samt 9,5x15, 12x16 cm, senare avdrag från originalplåtar

Oramade, 1 med fläckar/skador

512712

2018-01-20