Pierre Auguste Renoir

Pierre Auguste Renoir
Pierre Auguste Renoir
Pierre Auguste Renoir
Pierre Auguste Renoir

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERRE-AUGUSTE RENOIR (Frankrike, 1841-1919), efter: Le Chapeau Epingle, etsning, signerad i plåten Renoir, senare avdrag från originalplåt, ca 12,5x8,5 cm

Oramad

512715

2018-01-20