Byrå med stenskiva

Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets andra hälft, Louis XVI stil, 2 lådor, intarsia dekor i ett flertal träslag, höjd ca 75, 80x45 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

512716

2018-01-11