Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets andra hälft, Louis XVI stil, 2 lådor, intarsia dekor i ett flertal träslag, höjd ca 75, 80x45 cm
Nyckel saknas, bruksslitage
512716
2018-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här