Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, sengustaviansk stil, 18/1900-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, marmorskiva, 3 lådor, höjd 83, 109x50 cm, nyckel finns
Slitage, lagningar, ytskador
512717
2018-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här