Byrå sengustaviansk stil

Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil
Byrå sengustaviansk stil

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, sengustaviansk stil, 18/1900-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, marmorskiva, 3 lådor, höjd 83, 109x50 cm, nyckel finns

Slitage, lagningar, ytskador

512717

2018-01-10