Clipper flipperspel 1950-tal

Clipper flipperspel 1950-tal
Clipper flipperspel 1950-tal
Clipper flipperspel 1950-tal
Clipper flipperspel 1950-tal
Clipper flipperspel 1950-tal
Clipper flipperspel 1950-tal
Clipper flipperspel 1950-tal
Clipper flipperspel 1950-tal

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CLIPPER, flipperspel, omkring 1900-talets mitt,TH. Bergmann & Co Hamburg - Altona, Tyskland, massiv bok och teakfaner, folierat glas, nyckel medföljer, totalhöjd 150, bredd 60, djup 107 cm

Slitage, korrosion, 1 benskruv (fransk) saknas, ej funktionstestat, Auktionsverket garanterar ej funktionen

512721

2018-01-10