Reklamaffisch SJ 1930-tal

Reklamaffisch SJ 1930-tal
Reklamaffisch SJ 1930-tal
Reklamaffisch SJ 1930-tal
Reklamaffisch SJ 1930-tal

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TILL STOCKHOLM MED SVERIGES STATSBANOR, affisch, SJ-Rekl, Pbr nr 219c, Statens Reproduktionsanstalt 1939, ca 100x62 cm

Kantskador

512722

2018-01-15