Skåp valnöt 1800-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, fanerat i valnöt samt valnötsrot, 1800-talets slut, nyrenässans, spegeldörr med bakomliggande hyllinredning, tre lådor, skuren dekor, kannelering, beslag i mässing, höjd ca 158, 81x51 cm, nyckel (1) medföljer
Smärre slitage, repor
512723
2018-01-10