Skåp valnöt 1800-tal

Skåp valnöt 1800-tal
Skåp valnöt 1800-tal
Skåp valnöt 1800-tal
Skåp valnöt 1800-tal
Skåp valnöt 1800-tal
Skåp valnöt 1800-tal
Skåp valnöt 1800-tal
Skåp valnöt 1800-tal
Skåp valnöt 1800-tal
Skåp valnöt 1800-tal

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, fanerat i valnöt samt valnötsrot, 1800-talets slut, nyrenässans, spegeldörr med bakomliggande hyllinredning, tre lådor, skuren dekor, kannelering, beslag i mässing, höjd ca 158, 81x51 cm, nyckel (1) medföljer

Smärre slitage, repor