Klubbat för:
Osåld
Utropspris
7 500 SEK
RAKEL CALLANDER, matta, rölakan, signerad ca 270x 248 cm
Slitage, fläckar, fransa bortfall
512724
2018-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här