Rakel Callander

Rakel Callander
Rakel Callander
Rakel Callander
Rakel Callander

Såld för:

Osåld

Utropspris

7 500 SEK

RAKEL CALLANDER, matta, rölakan, signerad ca 270x 248 cm

Slitage, fläckar, fransa bortfall

512724

2018-01-10