Byrå Svenska Möbelfabriken

Byrå Svenska Möbelfabriken
Byrå Svenska Möbelfabriken
Byrå Svenska Möbelfabriken
Byrå Svenska Möbelfabriken
Byrå Svenska Möbelfabriken
Byrå Svenska Möbelfabriken
Byrå Svenska Möbelfabriken
Byrå Svenska Möbelfabriken

Såld för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, fanerad i alrot samt björk, 1900-talets första hälft, Svenska Möbelfabriken, 2 lådor, beslag i mässing, benställning med svärtade klot, höjd ca 73, 75x44 cm, nyckel saknas

Slitage, repor, nyckel saknas

512725

2018-01-10