Byrå Svenska Möbelfabriken
Klubbat för:
750 SEK
2 000 SEK
BYRÅ, fanerad i alrot samt björk, 1900-talets första hälft, Svenska Möbelfabriken, 2 lådor, beslag i mässing, benställning med svärtade klot, höjd ca 73, 75x44 cm, nyckel saknas
Slitage, repor, nyckel saknas
512725
2018-01-10