Affisch 1930-tal

Affisch 1930-tal
Affisch 1930-tal
Affisch 1930-tal
Affisch 1930-tal

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YSTAD FRITIDSSTADEN, affisch, Hans Ripa, Skånska Lito AB, Malmö 1936, ca 99x60 cm

Smärre kantskador och fläckar

512726

2018-01-15