Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRITIDEN UTSTÄLLNING YSTAD 19 juni-23 aug. 1936, affisch, Wilhelm Beckman Propaganda, J. Olséns Litografiska Anstalt, Stockholm, ca 100x62 cm
Oramad, smärre kantskador
512727
2018-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här