Affisch Ystad 1930-tal

Affisch Ystad 1930-tal
Affisch Ystad 1930-tal
Affisch Ystad 1930-tal
Affisch Ystad 1930-tal

Såld för:

11 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRITIDEN UTSTÄLLNING YSTAD 19 juni-23 aug. 1936, affisch, Wilhelm Beckman Propaganda, J. Olséns Litografiska Anstalt, Stockholm, ca 100x62 cm

Oramad, smärre kantskador

512727

2018-01-15