Skåp ek barockstil

Skåp ek barockstil
Skåp ek barockstil
Skåp ek barockstil
Skåp ek barockstil
Skåp ek barockstil
Skåp ek barockstil
Skåp ek barockstil
Skåp ek barockstil
Skåp ek barockstil
Skåp ek barockstil

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, ek, 1900-talets första hälft, barockstil, fällbar front med bakomliggande hyllinredning, skuren dekor av ätten Grills vapen, höjd ca 58, 105x50 cm, nyckel medföljer

Slitage

512732

2018-01-10