Klubbat för:
Osåld
Utropspris
18 000 SEK
PAUL FISCHER (Danmark, 1860-1934): Kyrka i solsken, signerad Paul Fischer, olja på duk, 39,5x55,5 cm
PROVENIENS: Sotheby´s, New York, 24 november 1987, katalognr 293
512733
2018-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här