Paul Fischer, Kyrka i solsken

Paul Fischer, Kyrka i solsken
Paul Fischer, Kyrka i solsken
Paul Fischer, Kyrka i solsken
Paul Fischer, Kyrka i solsken
Paul Fischer, Kyrka i solsken
Paul Fischer, Kyrka i solsken
Paul Fischer, Kyrka i solsken
Paul Fischer, Kyrka i solsken

Såld för:

Osåld

Utropspris

18 000 SEK

PAUL FISCHER (Danmark, 1860-1934): Kyrka i solsken, signerad Paul Fischer, olja på duk, 39,5x55,5 cm

PROVENIENS: Sotheby´s, New York, 24 november 1987, katalognr 293

512733

2018-01-10