Mari Henri Mackenzie oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

MARI HENRI MACKENZIE (1878-1961): tillskriven, motiv med häst, olja på pannå, ca 19x24 cm

Smärre ytskador

512734

2018-01-10