Bruno Mathsson stolar Mimat

Bruno Mathsson stolar Mimat
Bruno Mathsson stolar Mimat
Bruno Mathsson stolar Mimat
Bruno Mathsson stolar Mimat
Bruno Mathsson stolar Mimat
Bruno Mathsson stolar Mimat
Bruno Mathsson stolar Mimat
Bruno Mathsson stolar Mimat
Bruno Mathsson stolar Mimat
Bruno Mathsson stolar Mimat
Bruno Mathsson stolar Mimat
Bruno Mathsson stolar Mimat
Bruno Mathsson stolar Mimat
Bruno Mathsson stolar Mimat
Bruno Mathsson stolar Mimat
Bruno Mathsson stolar Mimat

Såld för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Mimat", stolar, 4 st., massiv björk, flätad sits i naturfärgat kärnläder, Mathsson International, brännstämplade, sitthöjd ca 46 cm

Smärre slitage, patina

512737

2018-01-12