Bordsur Japy Frères 1800-tal

Bordsur Japy Frères 1800-tal
Bordsur Japy Frères 1800-tal
Bordsur Japy Frères 1800-tal
Bordsur Japy Frères 1800-tal
Bordsur Japy Frères 1800-tal
Bordsur Japy Frères 1800-tal
Bordsur Japy Frères 1800-tal
Bordsur Japy Frères 1800-tal
Bordsur Japy Frères 1800-tal
Bordsur Japy Frères 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSUR, patinerad zink, 1800-talets slut, Ny-Louis Seize, Frankrike, Japy Frères, dekor av putti samt akantus, höjd ca 43 cm, nyckel samt pendel medföljer

Smärre slitage

512740

2018-01-10