Ram 1800-talets slut

Ram 1800-talets slut
Ram 1800-talets slut
Ram 1800-talets slut
Ram 1800-talets slut

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAM, 1800-talets slut, pastellage dekor, ca 97x75,5 resp innermått 67x45 cm

Slitage, pastellage skador

512741

2018-01-10