Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RAM, 1800-talets slut, pastellage dekor, ca 97x75,5 resp innermått 67x45 cm
Slitage, pastellage skador
512741
2018-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här