Taburetter 1800-tal Nyrokoko

Taburetter 1800-tal Nyrokoko
Taburetter 1800-tal Nyrokoko
Taburetter 1800-tal Nyrokoko
Taburetter 1800-tal Nyrokoko
Taburetter 1800-tal Nyrokoko
Taburetter 1800-tal Nyrokoko

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETTER, 1 par, fanerade i pyramidmahogny, 1800-talets slut, nyrokoko, höjd ca 40, 48x48 cm

Märken, repor, en med invändig mindre skada på sargen, fanersläpp

512745

2018-01-10