Fat Japan Imari

Fat Japan Imari
Fat Japan Imari
Fat Japan Imari
Fat Japan Imari
Fat Japan Imari
Fat Japan Imari
Fat Japan Imari
Fat Japan Imari

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 4 st., porslin, Japan, 1900-talets början, Imari, konturerade kanter, varierande dekor i underglasyrblått, järnoxid samt guld, diameter ca 21-31 cm

Nagg

512751

2018-01-10