Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, 4 st., porslin, Japan, 1900-talets början, Imari, konturerade kanter, varierande dekor i underglasyrblått, järnoxid samt guld, diameter ca 21-31 cm
Nagg
512751
2018-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här