Gunnar Zilo oljemålning

Gunnar Zilo oljemålning
Gunnar Zilo oljemålning
Gunnar Zilo oljemålning
Gunnar Zilo oljemålning

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR ZILO (1885-1958): "Kvinna med krukor", signerad Zilo -47, olja på pannå, ca 45x65 cm

512752

2018-01-15