Byrå med stenskiva

Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets andra hälft, Louis XVI stil, intarsiadekor i ett flertal träslag, stenskivan konturerad, skåp del på sidorna, höjd ca 79, 121x50 cm

Bruksslitage

512753

2018-01-11