Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets andra hälft, Louis XVI stil, intarsiadekor i ett flertal träslag, stenskivan konturerad, skåp del på sidorna, höjd ca 79, 121x50 cm
Bruksslitage
512753
2018-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här