Matservis Bing & Gröndahl Elegance

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAT & KAFFESERVIS, 31 dlr., "Elegance", Bing & Gröndahl, 1900-tal, dekor med sjöhästar, bestående av: 5 mattallrikar, 2 djupa tallrikar, 5 assietter, 14 kaffekoppar med fat, 2 tekoppar med fat, såsskål, sockerskål, gräddkanna

En tallrik med nagg

512755

2018-01-10