Matservis Bing & Gröndahl Elegance
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAT & KAFFESERVIS, 31 dlr., "Elegance", Bing & Gröndahl, 1900-tal, dekor med sjöhästar, bestående av: 5 mattallrikar, 2 djupa tallrikar, 5 assietter, 14 kaffekoppar med fat, 2 tekoppar med fat, såsskål, sockerskål, gräddkanna
En tallrik med nagg
512755
2018-01-10