Oidentifiread konstnär oljemålning

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIRAD KONSTNÄR (1800-tal): Festscen, olja på duk, ca 29x35 cm

512761

2018-01-10