Josef Wenzel Süss

Josef Wenzel Süss
Josef Wenzel Süss
Josef Wenzel Süss
Josef Wenzel Süss
Josef Wenzel Süss
Josef Wenzel Süss

Såld för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF WENZEL SÜSS (1857-1937): tillskriven, Teologiska diskussioner, signerad J Süss, olja på duk, ca 26x31 cm

512763

2018-01-10