Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
DEKORELEMENT, 2 st, Kina, 1800-tal, reliefdekor med motiv av buddhistiska figurscener, skuret och förgyllt trä, ca 28x15 cm
Sprickor
512765
2018-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här