Dekorelement från buddhistiskt tempel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

DEKORELEMENT, 2 st, Kina, 1800-tal, reliefdekor med motiv av buddhistiska figurscener, skuret och förgyllt trä, ca 28x15 cm

Sprickor

512765

2018-01-10