Sven Lidberg litografi

Sven Lidberg litografi
Sven Lidberg litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN LIDBERG (född 1944): Sommarmotiv från Trosa, signerad Sven Lidberg, färglitografi, ca 45x54 cm

512766

2018-01-10