Reflecto-Lux taklampor 1 par

Reflecto-Lux taklampor 1 par
Reflecto-Lux taklampor 1 par
Reflecto-Lux taklampor 1 par
Reflecto-Lux taklampor 1 par
Reflecto-Lux taklampor 1 par
Reflecto-Lux taklampor 1 par
Reflecto-Lux taklampor 1 par
Reflecto-Lux taklampor 1 par

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INDUSTRILAMPOR, 1 par, märkta Reflecto-Lux, 1900-talets andra hälft, metallskärmar emaljerade i svart med vit insida, gummisladdar, upphängning med stålvajer, höjd ca 32 cm, sladdlängd ca 5 m

PROVENIENS: Spårvägsmuseet i Stockholm

Bruksslitage

512769

2018-01-15