Vytautas Kasiulis färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VYTAUTAS KASIULIS (Litauen/Frankrike, 1918-1985), harlekin på häst, signerad Kasiulis, numrerad 38/50, färglitografi, ca 45,5x60,5 cm

Något gulnat blad

512770

2018-01-10