Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Mia", karmstolar, 6 st, 19/2000-tal, Bruno Mathsson International, textilklädsel, förkromade stålrör, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage
512774
2018-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här