Bruno Mathsson karmstolar 6 st modell Mia

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Mia", karmstolar, 6 st, 19/2000-tal, Bruno Mathsson International, textilklädsel, förkromade stålrör, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

512774

2018-01-10