Alf Olsson oljemålning

Alf Olsson oljemålning
Alf Olsson oljemålning
Alf Olsson oljemålning
Alf Olsson oljemålning
Alf Olsson oljemålning
Alf Olsson oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALF OLSSON (född 1925), Peoner, Mexico, signerad ALF 60, olja på duk, ca 49 x 64 cm

512777

2018-01-11