Vägglampetter 1950-tal

Vägglampetter 1950-tal
Vägglampetter 1950-tal
Vägglampetter 1950-tal
Vägglampetter 1950-tal
Vägglampetter 1950-tal
Vägglampetter 1950-tal

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1950-tal, mässing, kupor i frostat glas, svart väggfäste, höjd ca 29 cm

Bruksslitage, en kupa med mindre spricka

512778

2018-01-10