Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1950-tal, mässing, kupor i frostat glas, svart väggfäste, höjd ca 29 cm
Bruksslitage, en kupa med mindre spricka
512778
2018-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här