Salongsgrupp jugend

Salongsgrupp jugend
Salongsgrupp jugend
Salongsgrupp jugend
Salongsgrupp jugend
Salongsgrupp jugend
Salongsgrupp jugend
Salongsgrupp jugend
Salongsgrupp jugend
Salongsgrupp jugend
Salongsgrupp jugend
Salongsgrupp jugend
Salongsgrupp jugend
Salongsgrupp jugend
Salongsgrupp jugend
Salongsgrupp jugend
Salongsgrupp jugend

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 7 dlr, jugend, magognyfanér, bestående av soffa, 2 karmstolar, 4 stolar, sitthöjd 42, soffans längd 156 cm

Slitage, stötmärken, fläckar, mindre skador

512781

2018-01-10