Skomakarlampa

Skomakarlampa
Skomakarlampa
Skomakarlampa
Skomakarlampa
Skomakarlampa
Skomakarlampa
Skomakarlampa
Skomakarlampa

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets början, motvikt i porslin, kupa i delvis opaque glasmassa med veckad kant, höj- och sänkbar, höjd ca 70 cm

Porslin med krackeleringar, renoverad/nydragen el

512783

2018-01-10