Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
TAKARMATUR, mässing, 1900-talets mitt, 16 ljuspunkter, dekor i fom av tulpaner, höjd ca 75 cm
Slitage
512784
2018-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här