Takarmatur mässing

Takarmatur mässing
Takarmatur mässing
Takarmatur mässing
Takarmatur mässing
Takarmatur mässing
Takarmatur mässing

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

TAKARMATUR, mässing, 1900-talets mitt, 16 ljuspunkter, dekor i fom av tulpaner, höjd ca 75 cm

Slitage

512784

2018-01-10