Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Såld för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Salongsinteriör, signerad Peter Dahl, provtryck (PT), färglitografi, ca 60x43 cm

512787

2018-01-10