Oidentifierad konstnär olja på duk

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Ångskepp i nöd, monogramsignerad och daterad 1901, olja på duk, ca 43x65 cm

512790

2018-01-10