Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Ångskepp i nöd, monogramsignerad och daterad 1901, olja på duk, ca 43x65 cm
512790
2018-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här