Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sydländskt landskap, ca 1820-tal, olja på duk, ca 38x48 cm

512791

2018-01-10