Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sydländskt landskap, ca 1820-tal, olja på duk, ca 38x48 cm
512791
2018-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här