Bellmanstolar

Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar
Bellmanstolar

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BELLMANSTOLAR 1 par,1800-tal, bemålade kannelerade ben, en senare stol av bellman modell medföljer

slitage

512796

2018-01-10