Thonet stolar 1 par

Thonet stolar 1 par
Thonet stolar 1 par
Thonet stolar 1 par
Thonet stolar 1 par
Thonet stolar 1 par
Thonet stolar 1 par
Thonet stolar 1 par
Thonet stolar 1 par
Thonet stolar 1 par
Thonet stolar 1 par

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THONET, stolar, 4 st, 1900-tal, rottingsitsar, etikettmärkta, formböjt trä, sitthöjd ca 47 cm

1 med lagning, bruksslitage

512799

2018-01-14