Thonet

Thonet
Thonet
Thonet
Thonet
Thonet
Thonet
Thonet
Thonet
Thonet
Thonet
Thonet
Thonet

Såld för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THONET, stolar, 4 st, 1900-tal, rottingsitsar, etikettmärkta, formböjt trä, sitthöjd ca 47 cm

1 rottingsits med mindre skador undertill, bruksslitage

512800

2018-01-14