Stolar Frankrike

Stolar Frankrike
Stolar Frankrike
Stolar Frankrike
Stolar Frankrike
Stolar Frankrike
Stolar Frankrike

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 2 st, Frankrike, 1900-talets första hälft, Shaker-typ, provinciell tillverkning, bok och flätad snörsits, höjd 85 resp 87 cm, sitthöjd ca 41-42 cm:

Fläckar, bruksslitage

512801

2018-01-14