Fotogenlampa tidigt 1900-tal

Fotogenlampa tidigt 1900-tal
Fotogenlampa tidigt 1900-tal
Fotogenlampa tidigt 1900-tal
Fotogenlampa tidigt 1900-tal
Fotogenlampa tidigt 1900-tal
Fotogenlampa tidigt 1900-tal
Fotogenlampa tidigt 1900-tal
Fotogenlampa tidigt 1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPA, bordsmodell, 1900-talets första hälft, mässing och glas, totalhöjd ca 73,5 cm

512806

2018-01-11