Stolar Karl Johanstil

Stolar Karl Johanstil
Stolar Karl Johanstil
Stolar Karl Johanstil
Stolar Karl Johanstil
Stolar Karl Johanstil
Stolar Karl Johanstil
Stolar Karl Johanstil
Stolar Karl Johanstil
Stolar Karl Johanstil
Stolar Karl Johanstil
Stolar Karl Johanstil
Stolar Karl Johanstil

Såld för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 2 st, STOLAR, 2 st, 1900-talets första hälft, Karl Johan stil, mahogny, sitthöjd ca 46 cm

Fläckig klädsel, smärre slitage

512808

2018-01-10