Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 2 st, STOLAR, 2 st, 1900-talets första hälft, Karl Johan stil, mahogny, sitthöjd ca 46 cm
Fläckig klädsel, smärre slitage
512808
2018-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här