Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, ek, 1900-talets andra hälft, glasade dörrar, draghandtag i mässing, höjd ca 90, 120x37 cm
Slitage, märken
512811
2018-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här