Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, ek, 1900-talets andra hälft, glasade dörrar, draghandtag i mässing, höjd ca 90, 120x37 cm

Slitage, märken

512811

2018-01-10