Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAHR-EL-NISSA ZEID, färglitograf, signerad och numrerad 2/45, abstrakt komposition, bildstorlek ca 46 x 34 cm
Något gulnad, ej examinerad ur ramen
512815
2018-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här