Fahr-el-Nissa Zeid färglitograf

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAHR-EL-NISSA ZEID, färglitograf, signerad och numrerad 2/45, abstrakt komposition, bildstorlek ca 46 x 34 cm

Något gulnad, ej examinerad ur ramen

512815

2018-01-11