Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FAHR-EL-NISSA ZEID, färglitograf, signerad och numrerad 2/45, abstrakt komposition, bildstorlek ca 46 x 34 cm
Zustandsbeschreibung
Något gulnad, ej examinerad ur ramen
512815
2018-01-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner