Skål Kina Apple Green

Skål Kina Apple Green
Skål Kina Apple Green
Skål Kina Apple Green
Skål Kina Apple Green
Skål Kina Apple Green
Skål Kina Apple Green
Skål Kina Apple Green
Skål Kina Apple Green

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, porslin, Kina, 1900-tal, "Apple Green", diameter ca 27 cm, höjd ca 9 cm

Smärre slitage

512816

2018-01-10