Glasservisdelar
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GLASSERVIS, 29 dlr, bestående av: 6 champagneglas, 13 vinglas (höjd 12,5 cm), 2 starkvin, 7 dricksglas, 1 likörglas, 5 udda starkvinsglas
PROVENIENS: Russell Bodés samling
Enstaka nagg kan förekomma
512820
2018-01-10