Glasservisdelar

Glasservisdelar
Glasservisdelar
Glasservisdelar
Glasservisdelar
Glasservisdelar
Glasservisdelar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLASSERVIS, 29 dlr, bestående av: 6 champagneglas, 13 vinglas (höjd 12,5 cm), 2 starkvin, 7 dricksglas, 1 likörglas, 5 udda starkvinsglas

PROVENIENS: Russell Bodés samling

Enstaka nagg kan förekomma

512820

2018-01-10